4 TIPY na vánoční dárek s dopravou zdarma

Vánoční dekorace v nákupní výloze vám připomněly, že se blíží Vánoce? Nebojte, času ještě dostatek. Pokud však chcete mít klid v duši a vánoční dárky mít vyřešené s předstihem, můžeme vám s tímto možná nelehkým úkolem pomoct. V MM Works jsme pro vás připravili tipy, které můžete darovat svým nejbližším – ať už pod stromeček, nebo jen tak. Navíc s dopravou zdarma, což může znamenat úsporu i několik tisíc korun!


 

1) Dárek pro maminku: hodiny Phoenix

Maminky jsou ty, díky kterým je domov domovem. Umí vybrat ty nejlepší bytové doplňky tak, abychom se doma cítili co nejlépe. Právě proto jsme pro ně vybrali nástěnné hodiny Phoenix. Mají průměr 40 cm a díky svému tmavému zbarvení dřeva z amerického ořechu najdou své místo jak v moderním, tak rustikálním stylu domácnosti.

Americký ořech je vysoce kvalitní a jeho dřevo se velmi dobře se udržuje, přičemž jedinečná tmavá barva mu dodává šmrnc. Dřevěné suky, které se považují za vadu dřeva tady vůbec nevadí – naopak. Přidávají hodinám jedinečnost, můžete si tak být jistí, že nikdo nebude mít identické hodiny.

 

 IMG_6681

Chci hodiny Phoenix

 


2) Dárek pro tatínka: Stojan na nože

Muži jsou velmi často skvělými kuchaři, co myslíte? Pokud to platí i ve vašem okolí, darujte náš stojan na nože Miami. V kuchyni nastaví řád – nože ochrání před otupením a budou mít své řádné místo. Do stojanu se vleze až 10 čepelí, takže prostoru pro vybavení bude dost.

Stojan jsme vyrobili z ořechového dřeva, stejně jako hodiny Phoenix. Stojan má tak krásnou, tmavou barvu a v kuchyni se stane nejen praktickým, ale taky krásným doplňkem.

 _MG_7874

Chci stojan na nože

 


3) Dárek pro vnuka či synovce: Houpací kohout

Taky jste ho měli doma? Barevně malovaný kohout, na kterém jsme prohoupali jako malí celé hodiny. Rozhodli jsme se ho vrátit zpět, aby i vaši nejmenší mohli zažít vítr ve vlasech ze spanilé jízdy! Pro ty milovníky jednoduchosti máme i čistou nebarevnou verzi. 

 IMG_1735

Chci houpacího kohouta

 


4) Dárek pro celou rodinu: Melouni na gumě

Vánoce jsou o setkávání blízkých a společně stráveném času. Ten můžete využít třeba hrou Melouni na gumě. Užijí si ji nejen děti, ale i dospělí. Cílem hry je na herní desce prostřílet všechny vaše melouny na soupeřovu stranu skrz malý otvor – první, kdo se zbaví všech melounů na jejich straně, vyhrává. Hru jsme zpracovali v kvalitním, dřevěném provedení. Nejen zabaví, ale zároveň potěší nejedno oko.

 _MG_1661

Chci deskovou hru

 


Proč nakoupit dárky u MM Works?

Jsme malá rodinná firma z Vysočiny a záleží nám na tom, co děláme. Řemeslo nás baví a chceme, aby se to projevilo na kvalitě zpracování. Díky tomu se můžete z dárků těšit po dlouhou dobu.

Ať už vyberete jakékoliv dárky, a to nejen od nás, doufáme, že si předvánoční čas užijete v pohodě a klidu se svými nejbližšími.