Kód: 54

Závěsná kolébka

14 990 Kč

Jednoduchá, ale efektní závěsná kolébka pro nejmenší. Kolébka z dubového masivu má minimalistický design, potěší tak náročné rodiče, kteří chtějí pro své ratolesti to nejlepší. Splní účel a zapadne do každého interiéru.

Kategorie: Závěsné kolébky
Hmotnost: 20 kg
Rozměry: 120 x 43,5 x 47 cm
Materiál: Dubový masiv

Dříve bývala kolébka v každé rodině s děťátkem. Postupem času ale kolébky začaly mizet a nahrazovaly je zaměnitelné postýlky z více či méně kvalitního materiálu.

Přitom závěsná kolébka má hned několik výhod. Samotné houpání děti uklidní, takže usnou snadněji a dřív, což ocení každá unavená maminka. Závěsný mechanismus navíc zařídí, abyste nemuseli houpat celou dobu  jen občas do kolébky jemně strčili. A pokud ji chcete ještě nějak "vyšperkovat", můžete ji dozdobit nebesy, která jednak dobře vypadají, ale především chrání miminko před ostrými slunečními paprsky a třeba i před dotěrným hmyzem.

Naše kolébka je z dubového masivu, který jsme ošetřili přírodním olejem, aby vynikla jeho kresba. Díky tomu získáte originál, který nebude mít doma nikdo jiný.

Kolébku dodáváme v demontovaném stavu. Montážní návod a spojovací materiál je samozřejmě součástí dodávky, stejně jako matrace a 10 metrů konopného lana.

Dekorační látka není součástí balení.