Kód: 51

Houpací kohout přírodní

3 690 Kč

Taky jste měli doma barevného, houpacího kohouta? Verze v čisté, nebarevné variantě ocení milovníci jednoduchosti. Kvalitní zpracování zaručí, že vydrží nejen vašim dětem, ale ocení ho i vaše vnoučata.

Kategorie: Houpací kohouti
Hmotnost: 7.5 kg
Rozměry: 84 x 60 x 32 cm
Nosnost: 30 kg
Materiál: Březová překližka
Termín dodání: Skladem

Houpali se na nich vaši prarodiče, rodiče a dost možná i vy sami. Houpací kohouti byly nedílnou součástí každého domova s dětmi, pro které představaly věrné kamarády.

Nikdy se přitom nestačilo zhoupnout jen dvakrát a dost. Kohoutí spřežení malí kočí vždy popoháněli vpřed dlouhé desítky minut. A druhý den znovu a znovu.

A teď jsou tu znova. Houpací kohouti v životní formě a v tradičním staročeském designu. Vyrobili jsme je z pevné borovicové překližky a ošetřili certifikovaným, zdravotně nezávadným lakem. Jednotlivé díly jsou pevně sešroubované závitovou tyčí, takže nehrozí rozklížení. A vydrží tak nejen vašim dětem, ale také jejich dětem.

Výjimečnost této varianty spočívá v tom, že není nabarvena. Vy si tak můžete se svými dětmi namalovat kohouty podle vlastní fantazie a třeba v těch nejdivočejších barvách.